Електрика і магнетизм

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ Навчальний посібник для самостійного вивчення курсу фізики / М.І. Шут, А.В. Касперський, А.М. Шут/ За редакцією А.В. Касперського К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2014. – 243 с.

 Навчальний посібник для самостійного вивчення курсу фізики.

     У навчально-методичному посібнику представлено узагальнені тексти лекцій з розділу «Електрика та магнетизм», які розроблені авторами на допомогу студентам різних спеціальностей у їх самостійній роботі з фізики. Посібник відбиває сучасний рівень фізики і враховує зміни в програмах.

    Особлива увага приділена формуванню у студентів свідомого розуміння суті фізичних явиш, законів, закономірностей. Чітко формулюються межі застосування фізичних теорій і законів.
    В кінці кожної теми, наводяться запитання повторення, а в кінці розділів даються приклади розв'язків типових задач. Посібник містить тексти задач для самостійної роботи.
    Посібник призначений для самостійного вивчення курсу фізики студентам фізико-математичних, інженерно-педагогічних, педагогічно-індустріальних, інженерно-технологічних факультетів вузів. Він також буде корисним учителям і учням профільних шкіл, ліцеїв та коледжів.

Переглянути

 

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%
Paint.NET - 16.7%
Picasa - 10%

Total votes: 30
The voting for this poll has ended on: 25 лют. 2018 - 00:00