Наша сторінка у Facebook

Оптика. Збірник задач. Практикум. Навчально-методичний посібник для самостійної роботи. / А.В. Касперський, І.Т. Богданов – К.: 2013. – 81 с.

У навчально-методичному посібнику наведені приклади розв’язування задач із розділу «Оптика» курсу загальної фізики. У збірник ввійшли задачі з усіх розділів оптики курсу загальної фізики і складений згідно до діючої програми для фізичних спеціальностей педагогічних вищих навчальних закладів. Посібник містить короткі виклади підходів і принципів при розв’язуванні задач, певні алгоритми міркувань при аналізі фізичних задач, відповідні методичні поради.
   Видання розраховане на студентів усіх форм навчання фізико-математичних і індустріально-педагогічних інститутів (факультетів) вищих навчальних закладів.
   Посібник може бути корисним студентам і викладачам вищих педагогічних, загальноосвітніх та професійно-технічних закладів та учнями шкіл з поглибленим вивченням фізики.

Де швидше нагріти воду?

Перевірити точність відповіді можна під час конференції...