Відбулась Міжнародна науково-практична конференція: «Коучинг в освіті: від реформ до еволюції»

30 жовтня 2018 року в Блакитній залі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулась Міжнародна науково-практична конференція: «Коучинг в освіті: від реформ до еволюції». Ініційований доцентом кафедри політичної психології та соціально-правових технологій В.Зеленіним та за підтримки адміністрації університету такий захід вже вдруге збирає повну залу: як професійних коучів, які прийшли знайти для себе щось нове, так і тих, хто лише планує освоїти цю професію або ж просто зацікавиться темою.

Детальніше...

Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця - 2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця», яка відбудеться 6-7 грудня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Детальніше...

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція: Енергоефективність: наука, технології, застосування - 2018

Logo2018aШановні науковці, викладачі, молоді учені, аспіранти, здобувачі, студенти!

Інженерно-педагогічний факультетНаціонального педагогічного університету імені М.П.Драгоманова  запрошує Вас до участі у III Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції: «Енергоефективність: наука, технології, застосування», яка відбудеться 28 листопада 2018 року

Основні напрями роботи конференції:

Детальніше...

V міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав»

Шановні колеги!

25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».
Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.

Запрошуємо вас взяти участь.

Детальна інформація