Наша сторінка у Facebook

Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція: «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: НАУКА, ТЕХНОЛОГІЇ, ЗАСТОСУВАННЯ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції: «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: НАУКА, ТЕХНОЛОГІЇ, ЗАСТОСУВАННЯ» яка відбудеться 29 листопада 2017 року.

2017 09 238 Baner Energy1

Метою конференції є обговорення актуальних проблем, пов’язаних з реалізацією енергоефективних технологій в Україні, та пошук оптимальних шляхів їх вирішення, обмін дослідницьким і практичним досвідом, публікація результатів наукових досліджень.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних за-кладів, представники ділових кіл, аспіранти, здобувачі, студенти.

Основні напрями роботи конференції:

міжнародний досвід науково-технологічних досліджень та результати впрова-дження енергоефективних технологій;

державні програми енергомодернізації та особливості її реалізації в Україні;

енергоаудит промислових та житлових приміщень. Заходи з енергомодернізації;

енергобезпека та антикризова діяльність підприємств, установ і приватних гос-подарств;

відновлювальні (альтернативні) джерела енергопостачання;

просвітницька діяльність у навчальних закладах з проблем енергоефективності.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, представники ділових кіл, аспіранти, здобувачі, студенти.

Основні напрями роботи конференції:

* міжнародний досвід науково-технологічних досліджень та результати впровадження енергоефективних технологій;
* державні програми енергомодернізації та особливості її реалізації в Україні;
* енергоаудит промислових та житлових приміщень. Заходи з енергомодернізації;
* енергобезпека та антикризова діяльність підприємств, установ і приватних господарств;
* відновлювальні (альтернативні) джерела енергопостачання;
* просвітницька діяльність у навчальних закладах з проблем енергоефективності.

Інформаційний лист