Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця - 2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця», яка відбудеться 6-7 грудня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

ОРІЄНТОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
1. Особливості організації наукової та навчальної діяльності майбутнього фахівця в умовах розвитку інформаційного суспільства на засадах компетентнісного підходу
2. Дослідницька діяльність майбутніх науковців в умовах цифрової глобалізації
3. Компетентнісна самореалізація сучасного фахівця
4. ІТ в науковій та професійній діяльності
5. Сучасні тренди та інновації в різних галузях знань
6. Нова українська школа: проблеми і перспективи
7. Формальна, неформальна та інформальна освіта

Для участі у конференції необхідно до 12 листопада 2018 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати заявку і тези доповіді.

Реквізити для оплати будуть надіслані після підтвердження про прийняття матеріалів.

Більш детальна інформація знаходиться у прикріпленому файлі.

Будемо вдячні за співпрацю і розповсюдження інформаційного листа серед колег і однодумців!