І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 н.р.

Відповідно до наказу НПУ імені М.П.Драгоманова в університеті оголошено про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016-2017 н.р.

З 21 листопада по 7 грудня на Інженерно-педагогічному факультеті проводиться перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем у галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.

Вимоги до наукових робіт зазначено у Витягу з ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

За детальною інформацією звертайтесь до:

Голови Студентського наукового товариства факультету Березанської Катерини Вікторівни
Студентки 41 ПО групи

Заступника декана з наукової та виховної роботи Ляшенко Марини Юріївни

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%
Paint.NET - 16.7%
Picasa - 10%

Total votes: 30
The voting for this poll has ended on: 25 лют. 2018 - 00:00