Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Відкриття Підприємницького клубу «Dragomanov StartUp Club»

vidkryttiaclubu1     12 грудня 2018 відбулося відкриття Підприємницького клубу НПУ імені М.П.Драгоманова «Dragomanov StartUp Club», який є унікальним майданчиком для комплексної підтримки та заохочення підприємництва в академічному середовищі. Проектом передбачено формування підприємницьких навичок у студентської молоді, забезпечення підтримки студентів, аспірантів і молодих вчених для розвитку інноваційних та технологічних проектів в різних областях, а також виховання нового класу фахівців малого та середнього підприємництва у сфері освіти та науки. Ініціатори проекту вважають це запорукою та ключовими факторами розбудови національної стартап екосистеми, а також, економічного розвитку країни.

2. Навчання в русі

ruh1     27 листопада 2018 року Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було проведено всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія “Навчання у русі”» на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №19 міста Києва.

3. Чергова перемога правників-драгомановців

fpp1     Всеукраїнський тиждень права триває, примножучи наші спільні перемоги. 12 грудня 2018 року Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України, за інформаційної підтримки Інституту політико-правових та релігійних досліджень, провели ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір (VIP – "високо інтелектуальний правник"), в якому взяли участь 20 команд з юридичних факультетів закладів вищої освіти  з різних куточків України: Києва, Кропивницького, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси.