Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Громадське обговорення

grom obgov    26 вересня 2019 року о 12.00  у залі засідань Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9; ауд. 231) відбудеться громадське обговорення  роботи Р16 «Життєвий світ і психологічна безпека людини в умовах суспільних змін» (автори: к.психол.н Слюсаревський М.М., д.психол.н Найдьонова Л.А., д.психол.н. Титаренко Т.М., д.психол.н. Татенко В.О., д.психол.н. Горностай П.П., д.психол.н. Кочубейник О.М., к.філос.н. Лазоренко Б.П.).

Прес-служба університету

2. Візит делегації з Сіанської музичної консерваторії

kytaj zast  11 вересня 2019 року ректор університету Віктор Андрущенко спільно з проректором з міжнародних зв’язків Володимиром Лавриненком, проректором з наукової роботи Григорієм Торбіном, деканом факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василем Федоришиним та деканом факультету соціально-економічної освіти Володимиром Євтухом зустрівся з представниками китайської делегації з Сіанської музичної консерваторії – директором науково-дослідницького офісу та кафедри дослідження теорії мистецтва професором Лі Баоцзе та директором відділу міжнародного співробітництва та обміну, доцентом кафедри музикознавства др. Гао Хецзе. На зустрічі було обговорено перспективи взаємоспівпраці, основні її напрямки та види.

3. День знань у Дитячій інженерній академії

akadem      2 вересня 2019 року Дитяча інженерна академія була сповнена гарним настроєм та дитячим сміхом. Приводом для цього стало святкування Дня знань! На святкову лінійку завітали не лише учні та їх батьки, але й почесні гості з НПУ імені М.П. Драгоманова, участь яких була для нас неабиякою честю та надала ще більшого натхнення для підкорення нових вершин знань. Дружньою шкільною родиною ми разом з гостями та батьками вітали наших випускників дев’ятикласників, які стануть третім випуском в академії. А  одинадцятикласники будуть першими нашими випускниками!

Вітаємо усіх з початком нового навчального року! Учням і студентам – успіхів у навчанні, а вчителям та викладачам – розумних та допитлих учнів.

Дитяча інженерна академія