Енергоефективність 2016

Олена Павлівна Гнеденко

кандидат педагогічних наук, доцент,

старший науковий співробітник

У 1970 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». Закінчила 3-річні курси крою і шиття при Будинку культури «Арсенал» за спеціальністю «Інструктор крою і шиття»; має початкову медичну освіту.
   Працювала методистом кабінету трудового навчання при Київському міському інституті удосконалення вчителів; науковим співробітником Науково-дослідного інституту педагогіки Академії педагогічних наук України.
    З 1991 року кандидат педагогічних наук за спеціальністю 18.00.01 – теорія і історія педагогіки, тема дисертації: «Педагогічне обґрунтування змісту трудового навчання учнів 5-7 класів з обробки матеріалів (на прикладі текстильних матеріалів і харчових продуктів)».
    З 1995 року працює в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.
  Викладає навчальні дисципліни: «Текстильне матеріалознавство», «методика навчання обслуговуючих видів праці», «Конфекціювання швейних виробів», «Методика навчання за профілем «Конструювання і моделювання одягу».
   Є автором близько 80 наукових праць, з них 27 шкільних підручників з трудового навчання.
У 2010 році нагороджена медаллю за особистий вагомий внесок у розвиток університету та Ювілейною медаллю «175-річчя НПУ ім. М. П. Драгоманова».