З нагоди 10 річниці від дня заснування та діяльності колективу кафедри Прикладних природничо-математичних дисциплін

16 квітня 2018 року в приміщеннях кафедри прикладних природничо-математичних дисциплін відбулися події присвячені 10 річниці від дня заснування та діяльності колективу кафедри у форматі «наукового пікніка».

2018 04 16 picNicPPMD

З 14 години в аудиторії 3.2. розпочалась прикладна частина за участю студентів під час якої демонстрація прикладних експериментів, які опираючись на знання в різних областях фундаментальних і прикладних знань наочно підтверджують єдність фундаментальних знань та практичного їх застосування.

Перша група експериментів присвячена проблемам автоматизації та роботизації технологічних процесів. Показана лише невелика частина експериментів світлотехнічного спрямування: Студенти переглянули такі експерименти: «маячок», «затухання», «світлофор», «блукаючі вогники (стрічка)», «блукаючі вогники (матриця)», «RGB-мачок (дискретна та плавна зміна кольорів), RGB-стрічка. Всі експерименти викликали захоплення учасників.

В другій експериментальній локації до студентської аудиторії долучились викладачі факультету і разом з студентами переглянули ряд хімічних та біохімічних експериментів.

Урочисте засідання кафедри продовжилось в аудиторії 3.3.

З промовою виступив завідувач кафедри док.пед.наук, професор Анатолій Володимирович Касперсткий, який в хронологічній послідовності описав життя кафедри з дня її заснування. В доповіді завідувач охарактеризував процес розвитку матеріально-технічної та науково-методичної частин кафедри. За цей період було сформовано колектив однодумців, які забезпечують якісну навчальну роботу на факультеті, активно проводять науково-дослідну діяльність, публікуються в фахових виданнях, приймають участь у конференціях різного рівня. Охарактеризовані також нереалізовані плани та бачення розвитку кафедри в майбутньому.

У вітальному слові декана факультету Дмитра Едуардовича Кільдерова, прозвучали слова подяки в першу чергу завідувачеві за якісну роботу по формуванню колективу та титанічну працю у забезпеченні педагогічного і наукового зростання колективу кафедри і факультету в цілому. Було зачитано наказ ректора університету, в якому відзначено колектив кафедри.

В обговоренні були оголошені вітання з нагоди 10 річниці кафедри прикладних природничо-математичних дисциплін від учасників зібрання та вітання, що надійшли телеграмами, і вітальними листами з навчальних закладів України а також науковців і педагогів з якими співпрацює кафедра.