Роль ІКТ у підготовці фахівців різних професій

Відбувся круглий стіл «Роль ІКТ для підготовки фахівців з різних професій»

   У Львові відбувся круглий стіл «Роль ІКТ для підготовки фахівців з різних професій. Використання інноваційних педагогічних технологій у сучасній професійній освіті».

   Організатори заходу – Львівський коледж «Інфокомунікації» НУ «Львівська політехніка», Львівський навчально-науковий центр професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, Навчально-методичний центр ПТО у Львівській області, Міністерство освіти і науки України.

2016 12 02Lviv KS2

   Під час роботи круглого столу присутні розглянули та обговорили питання щодо інтеграції комп’ютерних технологій у професійну освіту через інноваційні педагогічні технології, впровадження інноваційних інтерактивних технологій у практику роботи майстрів виробничого навчання і викладачів спецпредметів, використання нових педагогічних технологій та ІКТ при підготовці фахівців із різних професій, участі у всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ» тощо.

2016 12 02Lviv KS1

   Завершили роботу круглого столу підведенням підсумків, оцінюванням результатів і висловленням рекомендацій щодо сучасного стану та можливостей ІКТ для підготовки фахівців із різних професій.

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%
Paint.NET - 16.7%
Picasa - 10%

Total votes: 30
The voting for this poll has ended on: 25 лют. 2018 - 00:00