Енергоефективність - підсумки 2018

28 листопада 2018 року на кафедрі Загально-технічних дисциплін та охорони праці завершила роботу ІІІ Всеукраїнська Інтернет конференція: «Енергоефективність: наука, технології, застосування - 2018». Цього року в роботі конференції взяли участь до 40 учасників з 6 міст України, які представляли сім вищих навчальних закладів. Висловлюємо особливу подяку інформаційним партнерам, які сприяли поширенню інформації про конфереренцію та дали доступ до результатів власних напрацювань у напрямку енергоефективності.

За результатами роботи конференції готується збірник матеріалів конференції. До збірника включено тези про 23 доповіді, в яких висвітлені результати дослідження авторів за напрямками використання енергоефективних технологій у різних галузях господарювання, технології отримання енергії з відновлювальних джерел, технології раціонального використання енергії, дослідження спрямовані на підвищення ефективності існуючих установок. В структурі майже кожної роботи прослідковувалась увага до екологічних проблем.

В цьому році започаткована робота молодіжної секції, до участі в якій запрошені студенти молодших курсів та старшокласники. Підсумкове засідання цієї секції планується провести в середині грудня в приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району на день Наума.