Наша сторінка у Facebook

15 найкращих пісень для створення новорічного настрою

Улюблений усіма "Щедрик" і пісні з найпопулярніших різдвяних фільмів допоможуть поринути в атмосферу свята.

Настала пора найбільш теплого і казкового часу в році, коли люди зі всього світу готуються до чогось нового і готують подарунки для близьких. DT.UA зібрало найкращі пісні, які допоможуть поринути в атмосферу чарівництва і скрасити дні до настання нового року.

Переглянути

Найкращі винаходи 2017 року

Настав час підвести підсумки року і згадати, чим запам'ятався 2017. Так, журнал Time склав список 25 . Як наголошується на сайті видання, винаходи розміщені у списку у вільному порядку.

У цьому році до списку винаходів увійшли:

Читати повністю

10 найкращих фільмів з новорічною атмосферою

Кевін, який залишився один вдома на Різдво, та розповіді про пригоди абсолютно різних людей перед Новим роком допоможуть відчути дух свят.

Переглянути

Краще підготуватися, ніж адаптуватися

За останні кілька десятків років чимало уваги приділялося гнучкості та адаптації. Коли нові технології на кшталт соцмереж, мобільного комп'ютерного середовища або штучного інтелекту починають руйнувати ринок, компанії поспішають зрозуміти, що це означає і адаптувати свої стратегії. Якби вони могли це зробити трохи швидше, ніж почнеться змагання, вони б виграли.

За матеріалами Новое время. 

Читати повністю

Штучний інтелект: чого машина навчилася у 2017 році?

Машина краще всіх грає в ігри, відкриває планети і попереджає про людську смерть.

Технологія штучного інтелекту була в епіцентрі уваги впродовж останніх 12 місяців. Економісти попереджали, що вона може закріпити домінування технологічних гігантів на кшталт Google, Apple i Microsoft у цілих галузях.

Винахідних і бізнесмен Іллон Маск застерігав, що автономні машини, здатні до самонавчання і прийняття рішень, залишать людей без роботи. А астрофізик Стівен Хокінг взагалі допускав, що вони можуть винищити людство, ставши новою формою життя.

Та поки люди розмірковували про перспективи, штучний інтелект не втрачав часу і цілий 2017 рік навчався новому. То що ж машина може за підсумками року, що минає?

Читати повністю

Юло Вооглайд про сучасну освіту, оцінюванні знань і повазі до учителя

Мене цікавлять зміни в освітній системі. Що слід зробити, щоб її покращити ?

Читати повністю.

Яким для Вас видався 2017 рік ?

Яким для Вас видався 2017 рік ?

Вдалим - 46.2%
Звичним - 23.1%
Невдалим - 23.1%
Найгіршим - 7.7%

Total votes: 13
The voting for this poll has ended on: 21 січ. 2018 - 00:00