Студентське самоврядування

2017 03 03 NST

2017 03 03 Olimp Confer

2017 03 03 media

Пленарне засідання звітно-наукової студентської конференції "Освіта і наука 2017" НПУ_ім.М.П.Драгоманова.

Тиждень студентської науки 2017 Інженерно-педагогічного факультету розпочато!

2017 04 04 34

4 квітня 2017 року на Інженерно-педагогічному факультеті відбулося пленарне засідання звітно-наукової студентської конференції "Освіта і наука 2017" НПУ ім. М.П. Драгоманова.
    Пленарне засідання відкрив декан факультету, кандидат педагогічних наук, професор Кільдеров Дмитро Едуардович, який привітав учасників конференції та побажав плідної роботи, наукових звершень, наснаги, а також отримати задоволення від результатів роботи.

Із вступним словом виступила Голіяд Ірина Семенівна - завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки, кандидат педагогічних наук, професор. Ірина Семенівна у своїй доповіді "Освітній простір майбутнього вчителя" торкнулася актуальних проблем підготовки фахівців технологічної освіти, зосередивши увагу студентів на необхідності оволодіння педагогічним коучингом, як одним із можливих напрямів розвитку професійної компетентності вчителя трудового навчання і технологій.
    На пленарному засіданні було висвітлено та обговорено 7 доповідей студентів. Тематика доповідей учасників конференції різноманітна:

1. «Виявлення факторів впливу на мотивацію студентів до навчання»

Березанська Катерина Вікторівна голова Студентського наукового товариства Інженерно-педагогічного факультету, студентка 41 ПО(кт) групи
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Титова Н.М.

2. «Використання основних харчових барвників у продуктах харчування»

Буткова Ірина Віталіївна студентка 22 ПО(хт) групи
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Жеплінська М.М.

3. «Інновації у проектуванні одягу»

Дьолог Олеся Юріївна студентка 31 ПО(твлп) групи
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Косяк І.В.

4. «Кольорознавство» як один із важливих складових професійної підготовки майбутніх керівників гуртків

Гордіюк Леся Григорівна студентка 21 ТОМ групи
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Кардаш Н.В.

5. «Підготовка вчителів технологій в університетах Королівства Швеції»

Заруба Анастасія Валеріївна студентка 31ТО групи
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Жерноклєєв І.В.

6. «Практичне використання інтернет-технологій (служб і сервісів) у галузі освіти»

Семенкович Олена Геннадіївна студентка 21 ПО(кт) групи
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Шпильовий Ю.В.

7. «Хімія в каструлі, або чому шинка рожева?»

Лисак Каріна Юріївна, Ярошук Юлія Валеріївна, студенти 12 ПО(хт) групи

Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, старший викладач Кучменко О.М

Тиждень студентської науки 2017 триває.

Секційні засідання відповідно до програми конференції «Освіта і наука - 2017» відбудуться 5-6 квітня 2016 року.

Дякуємо учасникам та організаторам конференції за свято науки!

Переглянути фотогалерею