Наша сторінка у Facebook

2017 03 03 Olimp Confer

2017 03 03 media

Розклад занять

Розклад навчальних занять на період І семестру 2017/18 н.р. (оновлено 30.10)

Бакалаврат:

* Технологічна освіта:

1 курс2 курс3 курс4 курс.

* Професійна освіта:

1 курс2 курс3 курс4 курс.

Магістратура:

* Технологічна освіта:

1 курс та 2 курс.

Визнач розмір власного словникового запасу

2017 11 21 Ukr LengvСпробуйте пройти цей тест та дізнайтеся розмір словникового запасу Вашої української!

Наш тест підійде усім - як носіям мови, так і початківцям!

Вітаємо команду Інженерно-педагогічного факультету із заслуженою перемогою !

Вітаємо Інженерно-педагогічний факультет із заслуженою перемогою та бажаємо наснаги, сил та енергії у здобутті нових!

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова отримав ще одну перемогу! Цього разу відзначився інженерно-педагогічний факультет. У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», яка проходила 10-12 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Олександр Довгоселець посів ІІ місце.

Оргкомітет університету окрему подяку висловив усій команді інженерно-педагогічного факультету «За доцільне використання мультимедійних технологій у процесі проведення уроку» та його представникам – доцентам Наталії Кардаш, Ларисі Олексюк-Казо, Лілії Кільдеровій, Володимиру Слабку та Анатолію Бровченку за високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської олімпіади.

За участь у ІІ турі олімпіади відзначили і студентку Вікторію Цибулько

Вітаємо інженерно-педагогічний факультет із заслуженою перемогою та бажаємо наснаги, сил та енергії у здобутті нових!

Прес-служба університету

Де швидше нагріти воду?

Перевірити точність відповіді можна під час конференції...