Ярмарок вакансій 2017 року

Організаторами заходу є Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та Київський молодіжний центр праці Київської міської державної адміністрації.
Метою проведення заходу з налагодження зв’язків між потенційними роботодавцями та випускниками, майбутнього працевлаштування та кар’єрного росту останніх. Ознайомлення з вимогами потенційного роботодавця до професійної підготовки випускника та майбутнє працевлаштування молодого фахівця відповідно до діючого законодавства України.

Запрошені потенційні роботодавці для педагогічних та непедагогічних спеціальностей чекають саме на тебе - креативного, цілеспрямованого, здатного розвиватися та зміцнювати економіку нашої держави сьогодні, перспективного молодого фахівця.
Запрошуються всі студенти університету!!!
Адреса проведення заходу: 01030, м. Київ, вул. Пирогова, 9, (студентський дворик центрального корпусу).
Дата проведення: 27.04.2017 року .
Час роботи «Ярмарку вакансій 2017 року»: з 12:00 до 15:00.
Офіційне відкриття: 12:10.