"CLIO AWARDS - 2017" - ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ

2017 11 17 clioІніціатором та основним організатором "CLIO" є Студентська рада факультету Історичної освіти, яка не одиноразово проводила нагородження в стінах свого факультету. Тепер цей захід отримав статус загальноуніверситетського.

Церемонія нагородження проводиться за підтримки ректорату, ЦКМ, ЦМПтСК, факультету Історичної освіти а також народного депутата України - Буглака Юрія Олександровича.

Студенти інженерно-педагогічного факультету вперше приймади участь у визначенні переможців у двох номінаціях:

* Викладач року (факультет висуває кандидатуру викладача, який, на думку студентів, є активним науковцем та зробив значний внесок у громадське життя факультету.) та

Викладач студентських симпатій (кандидати у переможці повинні користуватися неабиякою прихильністю та повагою серед максимальної кількості студентів.).

Прийшов час оголосити переможців за вибором студентів Інженерно-педагогічного факультету!

У номінації

викладач року

більшістю голосів було обрано кандидата педагогічних наук, професора, декана Інженерно-педагогічного факультету

Дмитра Едуардовича Кільдерова

...

У номінації

викладач студентських симпатій

більшістю голосів було обрано доктора педагогічних наук, професора, академіка АНВО України, Відмінника освіти України

Анаталолія Володимировича Касперського

Колектив Інженерно-педагогічного факультету, щиро Вітає номінантів ! Бажає бути завжди на висоті і вдосконалюватись ще більше та йти завжди вперед.

Нагадуємо,
Офіційна церемонія нагородження відбудеться 20 грудня (середа) у "Блакитній залі" ЦК НПУ імені М.П.Драгоманова. Початок о 16:00.
Обов'язковим є вечірній дрес-код.

Також звернтаємо Вашу увагу на благодійну мету заходу. Ми збиратимемо кошти для дитячого будинку, скринька стоятиме біля входу у "Блакитну залу".